Dobrý den všem příznivcům Airbrushe a Bodypaintingu,

Máme pro vás skvělé zprávy o pátém ročníku Airbrush Art Festivalu, který se bude konat

 

3. - 6. března 2011 v Praze

a

17. - 20. března.2011 v Bratislavě.

 

Po minulém ročníku, kdy jsme se spojili s výstavou Bohemia Custom, která je součástí výstavy Motocykl na Pražském výstavišti Incheba s návštěvností 38 tisíc lidí, máme pro vystavovatele na letošek vyjednané podmínky dostupné opravdu pro každého (např. 2 000,-kč za 6 m2 na čtyři dny, včetně elektriky, pojištění na takhle velké výstavě nikde jinde nepořídíte).  Pro účastníky pouze bratislavské výstavy jsou ceny stejné, pro účastníky obou jsou ceny pro Bratislavu poloviční.

 

Opět bude uspořádaná soutěž o nejlepší díla výstavy, která budou odměněna cenami.

Dále je vyhlášena soutěž o nejzajímavěji pomalovanou helmu, pokud by jste se chtěli zúčastnit, zašleme vám v lednu skelet helmy od dovozce, práce budou na výstavě ohodnoceny a poté si jí můžete samozřejmě ponechat.

 

Nově bude součástí i Bohemia Bodypainting Festival. Pokud by jste se chtěli zúčastnit jenom Bodypaintingu a nebudete potřebovat vlastní stánek (budeme mít větší společný pro tento účel), máte to úplně zdarma. To znamená, že jen dorazíte se svoji modelkou (můžeme se pokusit i modelky pro vás zajistit) a vybavením a zúčastníte se pátečního a sobotního soutěžního dne. Nemusí jít čistě o Airbrush, ale klidně i o jiné techniky. Soutěž bude rozdělena na kategorie:

1) Airbrush a kombinace s Airbrushí

2) Ostatní (štětce, houbičky...) 

Pátek je volné téma, sobota bude inspirace motocykly.

 Z Bohemia Bodypainting Festivalu by jsme chtěli udělat sérii s dalším pokračováním na největším motocyklovém srazu v České republice, kde by mezi cenami bylo i proplacení nákladů (doprava a ubytování) na účast na World Bodypainting Festivalu v Rakousku. Uvidíme, jaký bude zájem.

 

Součástí výstavy bude například fotoateliér časopisu Easyriders, pódium s vystoupením kapel atd. 

 

Info o celé výstavě Motocykl

 

bohemia-custom-datum.jpg

Copyright © 2007, www.colorshock.cz, created by Autograph, Admin-NG