Úpravy motocyklů

Harley-Davidson Sportster 883 r.v.2001

Úpravy: kompletně přepracovaný a snížený rám pod sedlem, válcová olejová nádrž, baterie na boku v kastlíku z kanystru, zadní blatník se hýbe s kolem, zadní světlo retro Ford, víčko nádrže z kanystru, přední světlo upravené z ČZ, upravené brýle, spínačka a startovací tlačítko na levé straně v upraveném držáku motoru, sedlo na pružinách, koncovky výfuků, cívka zakrytována a přemístěna za motor, ráfky kol v červeném komaxitu, černý matný lak a ručně malované ornamenty (pinstriping) a spousta dalších drobných úprav. Prodáno 2012.

hd-fr-1.jpghd-fr-2.jpghd-fr-3.jpghd-fr-4.jpghd-fr-5.jpghd-fr-6.jpghd-fr-7.jpghd-fr-8.jpghd-fr-9.jpghd-fr-10.jpghd-fr-11.jpghd-fr-12.jpg

 

imga7084-kopie.jpg

Harley-Davidson SX 125

rok cca 1973. V roce 1960 koupila firma H-D italskou Aermacchi a vyráběla maloobjemové motocykly pod značkou H-D. V roce 1978 tuto svoji italskou pobočku prodala firmě Cagiva.

Motocykl jsem koupil v zuboženym stavu na Aukru, na E-bay koupil originál blatníky, kryt kastlíku je kopie. V současné době je rekonstrukce před dokončením, chybí generálka motoru, elektroinstalace a pár drobností a jednosedlo.

 

dsc01198-kopie.jpg a2.jpg

 

Harley-Davidson WLA

Můj první motocykl prošel řadou úprav,

původní zůstali pouze motor a převodovka z Harley-Davidson WLA 1942

 

 

dsc00974.jpgdsc00981.jpg

V tomhle rámu jezdil původně motor z Hondy CB 750 - hardtail, pod sedlem řidiče jsou dvě malý pružiny. Vidle v současnosti ze Sportstera, čeká se na springrovky. Výfuky jsou nachromovaný trubky z Ferony bez tlumičů.

V současné době v přestavbě do stylu Bobber.

Maley-Divochson

dsc00455.jpgdsc00456.jpgdsc00457.jpg

Původně Yamaha SR 250, ale tý už to podobný moc není. Snížený rám pod sedlem, přidána část rámu pod motor s předstupačkama, úchyty zadních tlumičů na kyvce kvůli snížení převařeny zaspoda, zadní blatník pochází ze Sportstera, nádrž a kaplička odlity z laminátu podle HD (pod laminátovou je upravená nárž z Jawy), tachometr upravený z Avie, kryty baterie a falešný kryt vzduchovýho filtru (funkční KN ústí pod sedlo), druhý zadní výfuk falešný, sedlo na míru, vidle a přední kolo nejspíš z Hondy...

 

Jawa Hard Chopper

 

  jawa-7.jpg

Nedokončená stavba, motor 350 z kejvačky, rám upravený Pérák, nádrž, vidle a kolo z Yamahy...

Harley-Davidson HDCP

Přestavba Sportster 883: Softail vidle, 21' kolo, zadní kratší tlumiče, zkrácen a vytvarován zadní blatník, větší nádrž se sportovním víčkem, přešité sedlo, sání Küryakyn, výfuky Samson, jiná řidítka, rukojeti, zrcátka, lak samozřejmě Color Shock s fosforovýma linkama - za tmy svítí modře.

majitel Boris HDCP

 

 

Původní stav:

                          boris-hd-puvodni.jpg

 

b4.jpgb3.jpgb1.jpgb2.jpg

 

Harley-Davidson Heritage Softail

 

bouračka přitažená ze států - zmuchlaný blatníky, světla, řidítka, promáčklá nádrž, ohnutý vidle...

opraveno a zatím úpravy - zadní blatník, značka pod blatník, světlo Tombstone, lak

 

 

původní stav:     airbrush-hdmoto-4.jpg

 

 

 

 stav před lakem:muj-hd.jpg

 

 

...a po laku:

airbrush.harley10.jpgairbrush.harley4.jpgairbrush.harley9.jpgairbrush-hdmoto.jpgairbrush-hdmoto-2.jpgairbrush-hdmoto-3.jpg

 

Zatím poslední projekt k renovaci (2014)

 

Harley-Davidson M65

rok výroby 1966

www.jpg

 

 

Copyright © 2007, www.colorshock.cz, created by Autograph, Admin-NG